Kdo jsme a co děláme

Tom Atom

Jsem Tom Atom a dělám dobré weby!

Do naší práce dáváme všechno - zkušenosti, čas, nadšení a hlavně naše schopnosti.

Rádi pracujeme s problémem tak, abychom zadání práce nakonec vytvořili společně, tj. dali dohromady myšlenku projektu, prodali jeho výhody a pojistili slabé stránky. Prostě stáli u jeho zrodu od začátku do konce.

Naše služby

Děláme weby na míru!
4 nadšenci se starají o 21 klientů a mají přes 50 projektů

Webové stránky a aplikace

Tvorba webových stránek pro nás byl jistým odrazovým můstkem před mnoha lety. Dnes zastáváme názor, že internet je plný webů a my hledáme v každém webu výzvu. Pokud ji najdeme, rádi budeme na vašem webu pracovat.

Dělat webové stránky jen proto, že je má všechna vaše konkurence nemá smysl. Takové stránky vám zákazníky nepřinesou. Klademe důraz na diskusi s klientem a analýzu konkurence. Stejně tak je pro nás důležité poznat klienta samotného, díky čemuž pochopíme, co na webu zdůraznit, aby byl pro zákazníky zajímavý.

Stejně promyšleně a s důrazem an velký přínos tvoříme i webové aplikace (intranet, extranet). V naších referencích naleznete u každé z nich informace o realizaci konkrétních funkcionalit.

Tvoříme výhradně webové stránky a aplikace na míru. Web by měl být unikátní a šablonou dle našeho názoru svou konkurenční výhodu nezískáte.

Internetové obchody na míru

Před 10 lety jsme začli budovat internetový obchod. Během prvního roku se nám situlace "vymkla" a sami jsme několik e-shopů provozovali. Po pár letech v maloobchodu jsme se naplno vrátili k tomu, co nás bavilo v samém začátku - vytvářet e-shopy a jejich marketing. Naše řešení internetových obchodů se jmenuje Shopty.

Shopty nabízíme od samého začátku jako krabicové řešení e-shopu, ale jsme stále více přesvědčeni o tom, že typizované weby budou mít stále těžší pozici na trhu, proto prakticky všechny internetové obchody, které tvoříme jsou vytvořeny na míru tak, abychom mohli vytvořit nadčasové standard v daném odvětví.

Internetový marketing a konzultace

Tím, že jsme si sami prošli pozicí klienta v mnoha odvětvích, ať již SEO (optimalizace pro vyhledávače) či PPC (pay per click), chytrých emailingových kampaních, UX, atp., získali jsme mnoho zkušeností a nabízíme našim klientům nezávislé konzultace v oblasti těchto prací a investic stejně jako jejich samotnou realizaci.

Naše nároky na výkonnost kampaní jsou veliké, ale můžeme směle konstatovat, že se nám podařilo vybudovat tým spolupracovníků, kteří nám pomáhají tyto cíle úspěšně plnit.