Hledáme nápaditého grafika

který nám neudělá z webů a aplikací omalovánky. Před prací na novém projektu si řádně umyje štětce, šetří barvami, ale hýří nápady. Buttony nejen vymalovává, ale taky promýšlí jejich umístění a funkci. A práci odevzdává pixel perfect.

„Na práci u Toma Atoma se mi líbí různorodost. Děláme vizuálně výjimečné weby jako Kitchenette. Umíme i weby, co mají tah na branku, musí nahodit udičku a prodávat, jako třeba e-shop s rybářskými potřebami Na Soutoku. Pracujeme ale taky pro dva korporáty, kde se sice musíme držet úzkých pravidel jednotného vizuálního stylu, ale i tak je to pěkná, čistá práce. “

Martin Vlček

 

Tvoje práce

bude navrhovat a kreslit funkční weby, e-shopy nebo aplikace. Grafická práce u nás je velmi různorodá: pro naše klienty z řad freelancerů potřebujeme vizuálně výjimečné prezentace, které ohromí, oslní, ale zároveň promyšleně vedou zákazníka ke konverzi. U středních a větších klientů zase sázíme na tradičnější řešení vycházející z jejich grafického manuálu a jednotného vizuálního stylu. Sáhneš si u nás i na tiskoviny, práci pro korporátní klienty, grafiku pro e-shopy i aplikace. Vyvíjíme také unikátní online skladový systém, kterému by tvoje grafika určitě slušela.

Měl bys uměl ovládat Photoshop nebo Sketch. Pokud máš zkušenosti s návrhem wireframů, plácneme si už mezi dveřmi: hledáme totiž grafika, který o webu přemýšlí komplexně a chápe, že musí být v funkční, skvěle prodávat a prezentovat služby našich klientů.

 

Lidem se u nás pracuje dobře, protože

  • mají svobodu a mohou pracovat třeba z Bali, pokud ovšem odvedou kvalitní práci ve stanoveném termínu

  • respektujeme každého člena týmu a navzájem se od sebe učíme

  • děláš na tom, co máš rád – Mac, Linux, Windows

  • protože každé ráno uděláme rychlý standup s kávou z Cafe Karlín nebo Doubleshot, probereme práci, pokecáme a jde se na to

  • naše práce má hmatatelné výsledky a přináší klientům peníze a nové zákazníky

  • máme lidský přístup, všichni sedíme ve společném kanclu a když je potřeba, pomůžeme studentům s úkoly

 

Na čem se budeš podílet

 

  • Pracujeme pro středně velké firmy, freelancery i korporátní klienty. Připravujeme jim webové stránky a aplikace na míru.

  • Vyvíjíme vlastní e-shopový systém Shopty, na který už 8 let napojujeme e-shopy a propojujeme je s externími fakturačními či CRM systémy.

  • Právě jsme dokončili unikátní online skladový systém propojující e-shopy s kamennými prodejnami. Je to komplexní a velmi výjimečný projekt – už se těšíme, až ti ho představíme.

 

„Pro Rodinný penzion Permoník jsme v dávnověku webů před deseti lety připravovali docela vtipný flash web, který ukazoval pohádkové údolí a vyprávěl všechny jeho příběhy. Pak správu webu převzala jiná agentura a udělala z něj nudnou šedivou stránku, která neuměla klienty vyzvat ke kontaktu, natož pozvat do penzionu. Proto nás Permoníci v roce 2015 oslovili znovu. Vrátili jsme se k vyprávění příběhů, přátelské komunikaci, vytvořili přehledný rezervační systém, připravili jazykové varianty webu, ale především mu dali odpovídající grafický design. Od té doby je v penzionu stále plno.“

 

Peníze a benefity

Dobrou práci umíme ocenit. Svých parťáků si vážíme a na jejich odměně je to vidět. Proč nenapíšeme rovnou přesnou částku? Výši mzdy probereme osobně, protože se odvíjí od tvých schopností. Hodinová mzda závisí na výkonu, zkušenostech, samostatnosti a přístupu k práci.

Většina z nich pracuje na ŽL, ale nebráníme se ani HPP. Můžeme se domluvit na práci na full time, part time nebo externí spolupráci.

Benefity si u nás tak trošku určuješ sám. Promluvíme si o tom, co je pro tebe důležité, a pokusíme se to respektovat a poskytnout ti potřebné zázemí.

 

Tom Atom

Tom Atom je firma dvou kamarádů – Tomášů. Před 13 lety spolu seděli na střední v lavici a byli to takoví typičtí hračičkové. V maturitním ročníku kvůli nim museli otevřít předmět programování a od té doby s ním nepřestali. A neopustila je ani zvídavost, hravost a radost z práce. První Tomáš léta provozoval e-shop a kamennou prodejnu s modelářskými potřebami, kde si nejen hrál, ale taky nabíral cenné podnikatelské i marketingové zkušenosti. Druhý Tomáš programoval, programoval a programoval. A protože se jim spolu dobře dělá, založili Toma Atoma a společně se pouští do středních i velkorysých webových projektů. A teď by si chtěli plácnout s novým nápaditým grafikem. Možná právě s tebou. Napiš nám: ahoj@tomatom.cz