Tom Atom hledá holku

Obchoďačku s citem pro projekty. Na první rande si sice nevezme košili a kravatu, ale určitě ti koupí kytku. A protože je to hloubavý kliďas, hledá spíš ženu činu, která se postará o naše stávající klienty a přivede nám nové.

„Mám na starosti rozjíždění nových projektů a na bedrech mi leží i celý provoz a chod firmy. Proto potřebuji projekťačku, která převezme část mých úkolů, a obchoďačku, která dokáže prodat naše řešení. Měla by ses umět dobře domluvit s klientem a být schopná věci řešit a dotahovat – z odborných věcí nemusíš mít strach, všechno tě naučím.“
Tomáš Libich

Tvoje práce

bude různorodá a poměrně komplexní. Nejdřív ti představíme naše řešení – webové stránky a aplikace na míru, e-shopový systém a unikátní online skladový systém – a ukážeme ti, co umí. Pak už to bude hlavně na tobě. Budeš se aktivně starat o obchod, hledat nové příležitosti a potkávat se s budoucími klienty. Zároveň bys měla umět našim stálým klientům nabídnout další vývoj jejich řešení a ukázat jim nové možnosti.

Potřebujeme, aby ses o naše klienty hezky starala. Často jim psala, volala a informovala je o stavu projektů. Občas se nám totiž stává, že na projektu makáme, ale pro samou práci to nemáme čas napsat klientovi, který si zase myslí, že máme nohy nahoře. Nejde jen o to zvedat telefony a odpovídat na e-maily, ale aktivně se ozvat a o naší práci si s nimi popovídat. Proto potřebujeme tebe. Pro všechny maličkosti, které zkrátka holky zvládají lépe.

 

Lidem se u nás pracuje dobře, protože

  • mají svobodu a mohou pracovat třeba z Bali, pokud ovšem odvedou kvalitní práci ve stanoveném termínu
  • se pod vedením manažera Tomáše naučí posouvat každou zakázku mílovými kroky a nabídnout zákazníkům taková řešení, která opravdu potřebují a zlatem ocení
  • se u oběda dozví novinky z oblasti kryptoměn, Symfony i Bootstrapu
  • děláš na tom, co máš rád – Mac, Linux, Windows
  • protože každé ráno uděláme rychlý standup s kávou z Cafe Karlín nebo Doubleshot, probereme práci, pokecáme a jde se na to
  • naše práce má hmatatelné výsledky a přináší klientům peníze a nové zákazníky

Na čem se budeš podílet

  • Pracujeme pro středně velké firmy, freelancery i korporátní klienty. Připravujeme jim webové stránky a aplikace na míru.
  • Vyvíjíme vlastní e-shopový systém Shopty, na který už 8 let napojujeme e-shopy a propojujeme je s externími fakturačními či CRM systémy.
  • Právě jsme dokončili unikátní online skladový systém propojující e-shopy s kamennými prodejnami. Je to komplexní a velmi výjimečný projekt – už se těšíme, až ti ho představíme.
  • „Ponožkovice je unikátní projekt, který zasílá mužům a pánům každý měsíc jeden pár originálních pestrobarevných ponožek. Na projektu Ponožkovice jsme dělali od jeho počátků do letošního léta. Pomohli jsme ho nastartovat s dostrkat k obratu přes desítku milionů ročně. Utvářeli jsme koncept webu a konzultovali směr prodeje. Ponožkovice stále roste a velmi dobře funguje. Přestože barevné ponožky se vzory milujeme, od léta již z časových a finančních důvodů projekt nevyvíjíme.“

Peníze a benefity

Dobrou práci umíme ocenit. Svých parťáků si vážíme a na jejich odměně je to vidět. Proč nenapíšeme rovnou přesnou částku? Výši mzdy probereme osobně, protože se odvíjí od tvých schopností. Hodinová mzda závisí na výkonu, zkušenostech, samostatnosti a přístupu k práci.
Většina z nich pracuje na ŽL, ale nebráníme se ani HPP.
Benefity si u nás tak trošku určuješ sám. Promluvíme si o tom, co je pro tebe důležité, a pokusíme se to respektovat a poskytnout ti potřebné zázemí.

Tom Atom

Tom Atom je firma dvou kamarádů – Tomášů. Před 13 lety spolu seděli na střední v lavici a byli to takoví typičtí hračičkové. V maturitním ročníku kvůli nim museli otevřít předmět programování a od té doby s ním nepřestali. A neopustila je ani zvídavost, hravost a radost z práce. První Tomáš léta provozoval e-shop a kamennou prodejnu s modelářskými potřebami, kde si nejen hrál, ale taky nabíral cenné podnikatelské i marketingové zkušenosti. Druhý Tomáš programoval, programoval a programoval. A protože se jim spolu dobře dělá, založili Toma Atoma a společně se pouští do středních i velkorysých webových projektů. A teď by si chtěli plácnout s novou obchoďačkou. Možná právě s tebou. Napiš nám: ahoj@tomatom.cz