Zaměstnání

Tom Atom

Jsem Tom Atom a dělám dobré weby!

Do naší práce dáváme všechno - zkušenosti, čas, nadšení a hlavně naše schopnosti.

Daří se nám růst možná rychleji, než bychom chvílema sami chtěli. Proto sháníme kreativní spolupracovníky na mnoho pozic, třeba právě Tebe.

Neprahneme nutně po inhouse spolupráci, pokud jsi freelancer, chceš si zachovat svou volnost, ale přesto nám máš co nabídnout, neváhej se ozvat i Ty!

Ukaž mi, koho hledáš

PHP programátor - Symfony, Nette

Hledáme do týmu programátora se znalostí OOP, aktuálně pro projekty psané v Symfony (verze 1 až 3) a dva větší, dlouhodobé projekty psané v Nette.

Rádi budeme spolupracovat se zkušeným programátorem, který zvládne realizovat celé projekty, stejně tak se studentem, který bude mít nadšení a zápal a ocení naší investici času a zkušeností do jeho vzdělání.

Rádi bychom se nad projektama potkávali u nás v kanceláři (Praha 7) alespoň 2-3 dny v týdnu. U zkušených programátorů bude pro všechny inspirativní diskuse nad projekty, u juniora bude téměř nezbytnou podmínkou, abychom seděli v jedné místnosti.

Projektů máme hodně, pokud máš chuť nám s nima pomoct, prosím ozvi se nám.


Javascript programátor - Meteor, React

Hledáme na jednu krásnou, ale náročnější skupinu projektů programátora se znalostí Javascriptu. Jde skutečně o parádní, ale hodně specifický projekt webRTC, který obsahuje několik webů napsaných komplet v JS.

Pokud je JS Tvou doménou a máš chuť na novou výzvu, prosím ozvi se nám.


Kreativní copywriter

Pro naše i klientské projekty hledáme kreativního copywritera. O všech projektech dokážeme mluvit skutečně dlouho, ať už co skrývají za technické šperky, nebo proč nás baví na nich pracovat. Když to máme ale sepsat, tak to začíná drhnout.

Samotný web Tom Atom je aktuálně v 1/3 plánovaného rozsahu a ke zbylým sekcím nám chybí kvalitní "pisálek". Už jen proto, abychom napsali o každé referenci výše zmíněné medajlonky.

Pokud máš chuť se toho chopit, prosím napiš ještě dnes.


Samostatný a fér obchodník

Obchoďák. Pozice, která v mnohých evokuje kvantitu nad kvalitou, sliby nesplnitelného, jen pro podpis smlouvy. Pokud to zvládáš, pak Tě asi promiň, nepotřebujeme :)

Naopak, hledáme někoho, kdo porozumí tomu, co děláme, bude vidět kouzlo naší práce a produktů a s vášní pro obchod je bude umět prodat.

Naše nároky na to, abychom si rozuměli a "sedli" budou u této pozice asi největší ze všech. Pokud ale zvládáš aktivní obchod, zpracovávat došlé poptávky, máš chuť porozumět našim službám a produktům (aktuálně především Shopty), velmi rádi se s Tebou potkáme.


DIY (Do It Yourself)

Nenašel / Nenašla jsi ve výše uvedeném to, co umíš, baví Tě a máš pocit, že bychom měli spolupracovat? Super, kontakty najdeš zde.