Grafické práce

Nápaditá a funkční grafika

Tvoříme unikátní, vkusný a originální design. Máme zkušenosti s jednotnými vizuálními styly pro velké korporace, umíme navrhnout firemní logo, ale postaráme se i o drobnosti jako jsou reklamní bannery nebo tiskoviny. Detaily totiž dělají celek.

Jednotný vizuální styl

Oblečeme vaši společnost do jednotného grafického kabátku. Vymyslíme prima logotyp a jasný grafický manuál, podle kterého vytvoří letáček na firemní večírek i vaše desetiletá dcera. Pokud jste velká společnost, budeme brát zřetel na vaši corporate identity. Cílem jednotného vizuálního stylu je to, aby vaše grafické výstupy nebyly každý pes jiná ves. Vizitky, polepy automobilů, razítka, hlavičkové papíry i podpisy pod e-maily si nebudou rozporovat, ale krásně ladit. A vaše firma bude rozpoznatelná na první pohled.

Firemní logo

S vaším firemním logem se zákazník setká jako první. Uvidí ho na billboardu, reklamním banneru, plakátu nebo v hlavičce u vás na webu. Jde o grafický prvek, který od vaší společnosti nikdo neodpáře řadu let a bude její vizitkou při jakémkoli jednání. Proto by mělo být odlišitelné, jednoduché, ale přesto nápadité a velmi snadno zapamatovatelné. Stejně jako název vaší firmy. S obojím vám umíme pomoci a poradit.

Reklamní bannery

Pro naše klienty připravujeme i každodenní grafiku. Žádná velká umělecká díla, ale poctivou práci, která jim vydělá peníze a přivede nové zákazníky. Poradíme si s veškerou grafikou pro online. Vytvoříme statické i dynamické bannery pro vaše reklamní kampaně. A protože nás baví novinky, specializujeme se na tvorbu HTML5 dynamických bannerů.

Tiskoviny

Vytvoříme vám vizitky, brožury, katalogy, letáky, výroční zprávy, plakáty, PFka i další tištěné materiály. Všechny výstupy budou vycházet z vašeho vizuálního stylu a zapadat do jednotně nastavené grafické linie. Ale budou mít nápad a šmrnc. I korporátní grafika se totiž dá dělat stylově, vkusně a velmi originálně.