O nás

Navrhujeme, radíme, kreslíme, programujeme, vyhodnocujeme a děláme opravdu dobré webové stránky. Zakládáme si na tom, že webové stránky od nás jsou vždy funkční a úspěšně plní stanovené cíle. Ať už chcete prodat desetitisíce barevných ponožek nebo pozvat nové návštěvníky do vašeho penzionu.

Už jsme sice velcí kluci,
ale pořád jsme si nepřestali hrát

Tomáš Libich

Žongluje s mnoha míčky najednou a rád se ponoří do hluboké práce, proto občas nebere telefon. Domlouvá nové zakázky a stará se o naše klienty. V ideálním světě by chodil do práce přemýšlet o tom, jakým směrem posouvat e-shopy, skladový systém i jednotlivé lidi ve firmě. Až Tom Atom zase trošku povyroste, bude se věnovat konzultační činnosti a předávat své letité zkušenosti provozovatelům e-shopů.

Tomáš Naibrt

Stará se o to, abychom pro každý projekt zvolili ty nejlepší možné technologie. Nenaráželi na žádné limity, ale naopak stavěli funkční a moderní řešení. Jeho denním suchým chlebem jsou skladový systém a e-shopy. Má rád velké, technicky našlapané, ale taky náročné projekty. Stará se o dlouhodobou strategii technického rozvoje firmy (tzn. abychom nedělali blbosti na blbých technologiích).

Tomáš Beran

Programuje weby, aplikace a skladový systém DEPOTO. Baví ho technologie a umí si nastudovat věci, o kterých jsme my ostatní zatím neslyšeli. Přichází se spoustou nápadů, jaké technologie si oťukat a co vyzkoušet. Naši klienti ho neustále poplácávají po ramenou a chválí, protože pracuje na klientských aplikacích v našem skladovém systému.

Martin Vlček

Kreativní a šikovný grafik, kterého vždycky zajímá provozní a obchodní část projektů našich klientů. O věcech hodně přemýšlí, do projektu se umí ponořit, pochopit ho a vyzdvihnout ty nejzásadnější věci. Má dobré nápady a jeho řešení vždycky fungují. Když zrovna nedělá na pixel perfect webech, chodí se svým psem po lese a prodýchává každý okamžik.

Viktor Vítek

Dobrý a samostatný kodér, který umí o věcech logicky uvažovat a rozumí programování. Proto si v šablonách dovede samostatně upravit spoustu věcí a doladit tak práci programátorů k dokonalosti. Viktor je vždy k ruce oběma Tomášům a pomáhá se vším, co je potřeba. Umí přemýšlet o své práci, rychle se učí a na ajťáka skvěle komunikuje. Právě upravuje kód našeho e-shopového systému Shopty, takže si ho brzo zamilují všichni naši stálí klienti.

Fascinují nás velká technická řešení, ale baví nás i malé projekty s nápadem

Umíme udělat webové stránky a e-shopy, které vydělávají peníze. Rádi pracujeme na projektech, které nám dávají smysl. A je nám vcelku fuk, jestli jste korporace velká jako saň, malý rodinný podnik nebo třeba freelancer, který se chystá na velké věci. Na každém projektu si najdeme něco, co nám dělá radost: ať už je to nápad, ztvárnění nebo technologie. Bez zápalu pro věc by to totiž nešlo.