Mobilní aplikace

Vyvíjíme mobilní aplikace

Dlouhodobě se věnujeme vývoji mobilních aplikací. Zaměřujeme se zejména na cenově dostupné aplikace v jazyce React Native a progresivní webové aplikace. To jsou hybridní aplikace, které využívají výhod moderních webových prohlížečů a funkčních prvků mobilních aplikací. Z každého si vezmou to lepší. A to se nám líbí.

Cenově dostupné nativní mobilní aplikace

Nativní mobilní aplikace vytváříme v React Native. Jedná se o technologii společnosti Facebook, která je určena k vývoji mobilních a webových aplikací. Její zásadní výhodou pro klienta je velmi příznivá cena. Běžná aplikace v React Native má o 65 % nižší náklady na vývoj než aplikace čistě nativní. A samozřejmě také kratší dobu vývoje. Hned vysvětlíme proč: Běžné nativní aplikace se vytvářejí samostatně pro každý systém. To máme jednu pro iOS, jednu pro Android, jednu pro Windows Mobile. Tři aplikace. Trojnásobná práce. Díky React Native vytvoříme nativní aplikaci jedním kódem s drobnými úpravami pro konkrétní operační systémy. Šikovná technologie.

Progresivní aplikace spojují výhody webových a mobilních aplikací

Progresivní webová aplikace (PWA) je poměrně nová technologie, díky které vytváříme hybridní aplikace spojující výhody mobilních a webových aplikací. Hybridní aplikace tak nabízí vlastnosti moderních webových prohlížečů, ale zároveň poskytuje výhody uživatelsky přívětivých mobilních aplikací. Velkým pozitivem progresivních aplikací je i to, že si je uživatelé nemusí instalovat přes App Store, Google Play nebo Windows Store. Jsou tedy přístupnější.

Progresivní aplikace jsou sice mladou technologií, ale my jsme taky mladí kluci a vidíme v nich obrovský potenciál. A nejsme sami. Progresivní aplikace používá i největší čínský aukční portál AliExpress. Tento titán oznámil, že díky změně technologie zaznamenal celkově zvýšení konverze o 104 %. A to nám připadá pozoruhodné.