Hledáme velkého hračičku – Symfony / Nette programátora

který má chuť vylepšovat, optimalizovat a zrychlovat naše stávající aplikace. A vymýšlet fungl nová řešení a nastarovat je z nuly na sto. Měl bys být zvídavý, mít obrovskou chuť se učit a hrát si s novými technologiemi a možnostmi.

„V Tomovi Atomovi pracujeme s nejmodernějšími technologiemi. A to není klišé z náborového letáčku, ale realita. Právě jsme dokončili náš vlastní unikátní skladový systém. Je kompletně napsaný v high-end technologiích, které využívá Facebook nebo Google. Jde o React, GraphQL nebo AngularJS. Už teď je to pecka a to nejlepší na tom je, že ho můžeš dopilovat s námi.“
Tomáš Naibrt

 

Tvoje práce

bude vytvářet nové back-end rozhraní webů, rozvíjet náš e-shopový systém Shopty o nové moduly, optimalizovat ho, nasazovat nové technologie nebo vytvářet zakázkové moduly pro naše stávající klienty. U nových projektů budeš mít naprostou svobodu ve výběru technického řešení, ale zároveň odpovědnost za jeho funkčnost.

Měl bys umět plně ovládat objektové PHP a MySQL a znát Symfony. Pokud jsi zatím dělal jen v Nette, není to pro nás překážkou. Symfony tě naučíme a každý den ti ukážeme desítky důvodů, proč je podle nás nejlepší. Základní zkušenosti s GITem jsou pro nás plus. Stejně jako nadšení a opravdový zájem o práci.

 

Lidem se u nás pracuje dobře, protože

  • mají svobodu a mohou pracovat třeba z Bali, pokud ovšem odvedou kvalitní práci ve stanoveném termínu
  • se pod vedením programátora Tomáše naučí správně volit technologie pro jednotlivé projekty a přemýšlet nad vývojem komplexně
  • se u oběda dozví novinky z oblasti kryptoměn, Symfony i Bootstrapu
  • děláš na tom, co máš rád – Mac, Linux, Windows
  • protože každé ráno uděláme rychlý standup s kávou z Cafe Karlín nebo Doubleshot, probereme práci, pokecáme a jde se na to
  • se za dva roky vyšvihnou na takovou úroveň a budou pracovat s takovými technologiemi, na které by si v korporátu či na volné noze jen těžko sáhli

 

Na čem se budeš podílet

  • Pracujeme pro středně velké firmy, freelancery i korporátní klienty. Připravujeme jim webové stránky a aplikace na míru.
  • Vyvíjíme vlastní e-shopový systém Shopty, na který už 8 let napojujeme e-shopy a propojujeme je s externími fakturačními či CRM systémy.
  • Právě jsme dokončili unikátní online skladový systém propojující e-shopy s kamennými prodejnami. Je to komplexní a velmi výjimečný projekt – už se těšíme, až ti ho představíme.

 

„Naprogramovali jsme interní systém, se kterým pracuje lékařská organizace o 2 000 zaměstnancích. Řídí vše – od nákupu kancelářského papíru po investice do strojů v řádech stovek milionů. Šetří čas, protože v sobě má ‚píchačky‘, připravuje podklady pro mzdy, řeší dovolené a náhrady práce. Všichni díky němu ví, že dneska neordinuje doktor Doubek, ale doktor Řípa. Díky umělé inteligenci ve schvalovacích procesech nerozhodují o investičních nákupech do vybavení nutně všichni manažeři, ale jen určitá část z nich. Odpadají tak desítky e-mailů a zbytečných schvalovacích koleček. A investice proběhnou dřív, s menším počtem schvalovacích kol a ušetří primáři a řediteli oddělení každý měsíc 3 pracovní dny. A mohou se věnovat skutečně důležitým věcem. Taková práce nám dává smysl.“

 

Peníze a benefity

Dobrou práci umíme ocenit. Svých parťáků si vážíme a na jejich odměně je to vidět. Proč nenapíšeme rovnou přesnou částku? Výši mzdy probereme osobně, protože se odvíjí od tvých schopností. Hodinová mzda závisí na výkonu, zkušenostech, samostatnosti a přístupu k práci.

Většina z nich pracuje na ŽL, ale nebráníme se ani HPP. Můžeme se domluvit na práci na full time, part time nebo externí spolupráci.

Benefity si u nás tak trošku určuješ sám. Promluvíme si o tom, co je pro tebe důležité, a pokusíme se to respektovat a poskytnout ti potřebné zázemí.

 

Tom Atom

Tom Atom je firma dvou kamarádů – Tomášů. Před 13 lety spolu seděli na střední v lavici a byli to takoví typičtí hračičkové. V maturitním ročníku kvůli nim museli otevřít předmět programování a od té doby s ním nepřestali. A neopustila je ani zvídavost, hravost a radost z práce. První Tomáš léta provozoval e-shop a kamennou prodejnu s modelářskými potřebami, kde si nejen hrál, ale taky nabíral cenné podnikatelské i marketingové zkušenosti. Druhý Tomáš programoval, programoval a programoval. A protože se jim spolu dobře dělá, založili Toma Atoma a společně se pouští do středních i velkorysých webových projektů. A teď by si chtěli plácnout s novým hračičkou – programátorem. Možná právě s tebou. Napiš nám: ahoj@tomatom.cz