Pražský klub Jazz Dock

Jazz Dock je jazzový klub v Praze na náplavce Janáčkova nábřeží.

Naší prací pro Jazz Dock bylo v prvním kroku vytvoření vstupenkového systému s napojením na platební bránu a čtecím zařízením na vstupu do klubu.
V roce 2018 jsme web aktualizovali o moderní grafiku.

Jazz Dock Jazz Dock

Na samém počátku před námi stál úkol na vytvoření elektronických vstupenek do klubu. Jazz Dock měl problém s rezervacemi, kdy si zákazník rezervoval místo, ale poté nedorazil. Díky tomu se bohužel nedostalo v rezervacích na zájemce, který by býval dorazil.
Vymysleli jsme systém, který bude snadný pro obsluhu na vstupu do klubu, aby bylo odbavení návštěvníků rychlé a zároveň, aby byl systém přívětivý pro samotné návštěvníky.
Výsledkem je elektronický vstupenkový systém s QR kódy navázaný na on-line platební bránu. Zákazník si může koupit vstupenku z PC i z mobilu a mobil poté použít i na vstupu, čtečka z něho QR kód bez problémů přečte. 

Bohužel, grafika webu zůstala původní. Ale těšíme se, že ji omladíme co nejdříve :) Aby i tak byla dobře použitelná, překódovali jsme web kompletně do responsivní šablony, je tedy dobře přístupný i z mobilu.

Aktualizace 2018: Těší nás, že výše uvedená věta již neplatí a můžeme se v roce 2018 pochlubit aktualizací grafického kabátu Jazzdocku, který jsme pro klub vytvořili.