Internetový marketing

Internetový marketing

Uděláme z návštěvníků vašich stránek zákazníky. Pravidelné a platící zákazníky. Umíme totiž efektivně propagovat vaše webové stránky nebo e-shop. Vymyslíme suprové a fungující řešení pro menší firmy s omezenými rozpočty, ale umíme i velkorysá řešení pro náročné klienty. Máme totiž to, co jiným online marketérům často chybí: vlastní zkušenosti s online podnikáním.

Postaráme se o internetový marketing

„Před deseti lety jsem provozoval vlastní internetový obchod s modelářskými potřebami. Letadla. Lodě. Hračičkování pro velké kluky. Prošel jsem rukama několika agentur. Na začátku bylo vždycky velké Hurá, na konci jen velké Zklamání. Nefungovalo to. Jsem totiž nejen na letadla, ale taky na počty – a žádná z agentur nebyla schopná dosáhnout rozumně efektivní návratnosti. Vždycky měla spolupráce tentýž průběh: za 2 měsíce správy kampaní jsme propálili 100 000 Kč, utržili jednou tolik a s minusem ukončili spolupráci. Věřil jsem, že i přes takové nezdary jde dělat pomocí PPC výkonnostní kampaně, které přinášejí zisk nejen agentuře, ale i klientovi. Když jsme založili Toma Atoma, pečlivě jsem sestavoval týmy lidí, kteří se pravidelně starají o kampaně klientů. A funguje to. Hlídáme si dohodnutá čísla, plníme je a přinášíme klientům zisk a užitek.“

Tomáš Libich, jednatel

Internetový marketing přinese vašemu podnikání

Více konverzí
Větší návštěvnost webu
Relevantnější návštěvníky
Budování značky

Výsledky jsou vždy měřitelné, proto mají naši klienti přesnou kontrolu naší práce i přehled o nákladech. Neplatí za něco, co se jim nevyplatí.

Online marketing není alchymie, ale poctivá práce v dílčích oblastech

Naši pečliví specialisté se postarají o